به طور کلی روش های پرداخت سفارش در علاالدین پلاس به سه روش زیر امکان پذیر است :


1- پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

کاربر گرامی برای پرداخت از طریق درگاه بانکی می توانید هنگام ثبت سفارش یکی از درگاه های بانکی مشخص شده را انتخاب کنید و از طریق همان درگاه بانکی انتخابی که به آن منتقل می شوید پرداخت خود را انجام دهید ، بعد از پرداخت در درگاه بانکی به وب سایت علاالدین پلاس بر می گردید و در صورت موفقیت آمیز بودن پرداخت سفارش شما ثبت قطعی شده و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می شود .

مشتری گرامی : پرداخت اینترنتی باعث ایجاد اولویت و تسریع در پردازش سفارش شما می شود
نحوه پرداخت اینترنتی و اطلاعات مورد نیاز

کاربر محترم سایت علاالدین پلاس شما می توانید مبلغ سفارش خود را از طریق همه کارت های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنید و فرقی نمی کند که کارت شما برای کدام بانک می باشد ، با هر کارت بانکی عضو شبکه شتاب می توان از هر درگاه بانکی پرداخت را انجام داد و هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می شود که پس از وارد کردن آن ها و تایید پرداخت ، عملیات پرداخت انجام می شود .

 

اطلاعات مورد نیاز برای پرداخت اینترنتی :

1- شماره 16 رقمی کارت
این شماره در کارت همه بانک‏‌ها، بر روی کارت درج شده است. (طبق تصویر مورد شماره 1 )

2- رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم
برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاْ رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.

رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏های خود پرداز وارد می‌کنید، تفاوت دارد. برخی از بانک‌ها مثل بانک سامان معمولاً رمز اینترنتی را هنگام صدور کارت تحویل می‌دهند، اما کارت بیشتر بانک‏‌ها در زمان تحویل، رمز خرید اینترنتی ندارند، برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود مراجعه و کارت خود را وارد کنید و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.

3- کد CVV2
این کد یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد. این کد روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بانک‏‌های ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان، پارسیان و… به صورت یک عدد 3 رقمی حک شده است یا در برخی کارت ها مانند بانک ملی 4 رقمی است. (طبق تصویر ، مورد شماره 3 )

4- تاریخ انقضا
تاریخ انقضا هم روی بیشتر کارت‌های بانکی حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد 12 به جای ماه و از 99 به جای سال انقضای کارت استفاده کنید. (طبق تصویر ، مورد شماره 4 )

2- پرداخت کارت به کارت

مجموعه علاالدین پلاس برای کاربرانی که امکان پرداخت سفارش از طریق درگاه اینترنتی و یا پرداخت در محل را ندارند این امکان را فراهم نموده است که وجه سفارش خود را به شماره کارت های ذکر شده زیر کارت به کارت نمایند ، برای این روش پرداخت یعنی پرداخت به صورت کارت به کارت می توانید از دستگاه های عابر بانک (ATM) و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده نمایید .

توجه : علاالدین پلاس پرداخت از طریق درگاه امن اینترنتی سایت (روش شماره یک) را به دلیل میزان اتوماسیون بالاتر ، آسان تر و سریع تر را پیشنهاد می کند .

بانک ملی (به نام داود آقائی کورایم ) | شماره حساب : 0355777973001 شماره کارت : 6037991752364509
بانک ملت (به نام داود آقائی کورایم ) | شماره حساب : 8215414549 شماره کارت : 6104337661114833
بانک پارسیان (به نام داود آقائی کورایم ) | شماره حساب : 47000521511607شماره کارت : 6221061210338184

3- پرداخت در محل تحویل

به شما کاربران گرامی توصیه می شود جهت تسریع در روند سفارش به صورت اینترنتی (روش1 : پرداخت از طریق درگاه اینترنتی) پرداخت خود را انجام دهید ، با این وجود جهت رفاه حال شما مشتریان گرامی که تمایل دارید هزینه سفارش خود را هنگام دریافت کالا پرداخت نمایید ، مجموعه علاالدین پلاس این امکان را برای شما فراهم نموده است ، لازم به ذکر است این امکان فعلا در تهران فعال می باشد .کاربر گرامی هنگام تحویل گرفتن کالا در محل می توانید به یکی از روش های زیر پرداخت را انجام دهید :

  1. پرداخت از طریق کارت بانکی در محل تحویل: تمامی ماموران تحویل سفارش علاالدین پلاس مجهز به دستگاه های کارت خوان سیار (pos) می باشند ، از این رو می توانید هنگام تحویل گرفتن سفارش در محل با استفاده از کارت های عضو شبکه شتاب پرداخت خود را انجام دهید .
  2. پرداخت به صورت نقدی در محل تحویل: علاالدین پلاس جهت رفاه حال مشتریانی که مایل اند هزینه سفارش خود را به صورت وجه نقد در محل تحویل پرداخت نمایند این امکان را فراهم نموده است .

 

توجه : علاالدین پلاس پرداخت از طریق درگاه امن اینترنتی سایت (روش شماره یک) را به دلیل میزان اتوماسیون بالاتر ، آسان تر و سریع تر را پیشنهاد می کند

 

نکات قابل توجه :

  • توجه داشته باشید زمانی که پرداخت سفارش خود را به صورت اینترنتی انجام داده باشید هنگام دریافت کالا می بایست کارت شناسایی معتبر داشته باشید .
  • مشتریان گرامی توصیه می شود که به دلیل میزان اتوماسیون بالاتر ، آسان تر و سریع تر از پرداخت اینترنتی استفاده نمایید .
  • سفارش هایی که مبلغ آن ها بیش از 10 میلیون ریال است ، می بایست قبل از ارسال از طریق پرداخت اینترنتی یا کارت به کارت تسویه شوند .